Ubekendt kunstner. Jesus på korset

Vurdering

DKK 6.200

Aarhus

6568670

Ubekendt kunstner (17-18-tallet). Jesus på korset, olie på lærred, monteret på plade. usign. 99 x 47 (115 x 62) cm.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage