Ubekendt kunstner. Marine, 20 årh.

Vurdering

Roskilde

6574004

Ubekendt kunstner, 20 årh. Marine, olie på lærred, utydelig signeret, 50 x 60 (30 x 40) cm. Krakeleringer.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage