Ubekendt Kunstner. To opstillinger (2)

Vurdering

Roskilde

6567599

Ubekendt Kunstner. To opstillinger, begge olie på lærred og sign. EJ Frederiksen, begge 49 x 65 (65 x 82) cm. (2) 1 stk. med rids/bule

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage