Ubekendt kunstner. Vinterlandskab m/ lystfiskere.
Ubekendt kunstner. Vinterlandskab m/ lystfiskere i baggrunden solnedgang over sneklædte bjerge. Olie på lærred. Sign. E. Herman 07. 150 x 119 cm. (155 x 124) cm.