Vibeke Alfelt. 'Cirkusmotiv med heste'. (cd)
Vibeke Alfelt (1934-1999), 'Cirkusmotiv med heste'. Indrammet litografi 225 / 570. Signeret i bly Vibeke Alfelt 85. 37 x 44 cm (50,5 x 56,5) cm. cd