Vintage armlænke af 14 kt. guld. 44 gram
Vintage armlænke af 14 kt. guld. L. 19 cm. B. 16 mm. Monteret med kasselås med 2 hægtelåse. Stemplet 585. Fremstår med alm. brugsspor. Vægt ca. 44 gram