Vintage ring af 14 kt. guld med granater og perle.
Erik Poul Fenster, Hellerup 1951-97. Vintage ring af 14 kt. guld med granater og perle, strl. 53. Stemplet 585 samt EPF. Vægt ca. 4,5 gram. lette brugsspor.