Vintage ring af 14 kt. guld med granater og perle.

Vurdering

DKK 3.400

Aarhus

6569277

Erik Poul Fenster, Hellerup 1951-97. Vintage ring af 14 kt. guld med granater og perle, strl. 53. Stemplet 585 samt EPF. Vægt ca. 4,5 gram. lette brugsspor.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage