Vitrineskab af bejdset træ, 20 årh.

Vurdering

Roskilde

6568821

Vitrineskab af bejdset træ,, front med profileret top , 2 glasdøre med sprosser bag hvilke hylder, cabriole forben, H. 163 B. 91 D. 30 cm. 20 årh. Fremstår med brugsspor, ben med løshed samt uden nøgle.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage