Wolmer Zier : Kystmotiv fra Løkken (cd)

Vurdering

DKK 1.300

Odense

6572826

Wolmer Zier (1910-1990). 'Brænding 1966'. Olie på lærred. Sign. W. Zier. 36x44 cm. ( 51x59 cm.)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage