Yoshio Nakajima (f. 1940). Komposition, olie på plade.

Vurdering

DKK 5.200

Odense

6569485

Yoshio Nakajima (f. 1940). Olie på plade monteret i ramme af hvidlaseret træ. Sign. Yoshio. Mål: 19x27 cm. (41x49 cm)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage