Yoshio Nakajima (f. 1940). Komposition, olie på plade.
Yoshio Nakajima (f. 1940). Olie på plade monteret i ramme af hvidlaseret træ. Sign. Yoshio. Mål: 19x27 cm. (41x49 cm)