Yoshio Nakajima (f. 1940). Komposition, olie på plade.

Vurdering

DKK 6.600

Odense

6569487

Yoshio Nakajima (f. 1940). Olie på plade monteret i ramme af grønlaseret træ. Sign. Yoshio. Mål: 27x31 cm. (47x59 cm)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage