Anna Heerfordt (1839-1910). Stilleben med blomster

Vurdering

DKK 5.000

Odense

6570290

Anna Heerfordt (1839-1910). Stilleben med blomster. Olie på lærred. Sign. Anna Heerfort. 56x42 cm. (66x53 cm.) .

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage