Edith Gert. Interiør med læsende kvinde. (cd)

Vurdering

Aalborg

6569548

Edith Gert (1906-1983). Interiør med læsende kvinde, olie på lærred, sign. E. Gert., 61x71 cm (71,5x81,5 cm)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage