Frans Landt. Marine med sejlskib og motorskib, 1945

Vurdering

Roskilde

6568554

Frans Landt (1885 - 1975). Marinemotiv med sejlskib og motorskib, olie på lærred. Sign. Fr. Landt. 1945. 35 x 50 (46 x 60) cm.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage