Hans Knudsen. Tre landskaber. 1910 1912 og 1921 (3)

Vurdering

Roskilde

6567597

Hans Knudsen (1865-1947) Tre landskaber med huse og mark, alle olie på lærred og sign. HK 1910 1912 og 1921. alle ca. 40 x 50 cm. størst ramme (54 x 63) cm. (3)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage