Harald Schumacher: Bjerglandskab

Vurdering

Hørsholm

6566978

Harald Schumacher (1836-1912): Bjerglandskab. Olie på lærred, sign. HS, på bagsiden rester af etiket med navn og titel. 24 x 33 cm.
Let krakelering i billedets øverste del, trænger til rens.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage