Jacob Meyer: Hus ved landevej

Vurdering

Hørsholm

6568538

Jacob Meyer (1895-1971): Hus ved landevej, olie på maleplade, sign. Jacob Meyer, 35 x 42 cm.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage