Johan Neumann. Marine

Vurdering

DKK 1.300

Aarhus

6573547

Johan Neumann (1860-1940). Marine, olie på lærred, sign. Johan Neumann. 33 x 50 (40 x 57) cm.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage