Mogens Vantore. Blomster opstilling.

Vurdering

DKK 1.300

Roskilde

6558202

Mogens Vantore (1895-1977). Blomster opstilling, olie på lærred, sign. Vantore, 68 x 58 cm. Fremstår dubbleret, ridser/afskalninger samt uden ramme. (cd)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage