Sigurd Kielland-Brandt: Sejlbåd på havet, akvarel

Vurdering

DKK 1.300

Hørsholm

6570701

Sigurd Kielland-Brandt (1886-1964): Sejlbåd på havet, akvarel. Sign. S. KiellandBrandt. 40 x 55 cm.
Fremstår med enkelte mørke pletter

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage