Sigurd Kielland-Brandt: Sejlbåd på havet, akvarel
Sigurd Kielland-Brandt (1886-1964): Sejlbåd på havet, akvarel. Sign. S. KiellandBrandt. 40 x 55 cm.
Fremstår med enkelte mørke pletter