Svend Sinding Christensen. Motiv fra Københavns havn. (cd)

Vurdering

Odense

6573367

Svend Sinding Christensen. (1898-1980). Motiv fra Københavns havn m/ sejlskibe. Olie på lærred - med krakeleringer. Sign. SCC. 28 x 38 cm. (37 x 47) cm. cd

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage