Ubekendt antagelig skandinavisk kunstner: Vintereftermiddag med heste i en rundgang

Vurdering

DKK 3.800

Hørsholm

6570564

Ubekendt antagelig skandinavisk kunstner: Vintereftermiddag med heste i en rundgang, 20. årh.s begyndelse. Olie på lærred, uidentificeret signatur, 68 x 89 cm, med ramme 93 x 114 cm.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage