Ubekendt kunstner. Herreportræt, 18/19 årh.

Vurdering

Roskilde

6568565

Ubekendt kunstner. 18/19 årh. Herreportræt, olie på lærred, usigneret, 24 x 20 (35 x 30,5) cm. Aldersrelateret krakeleringer, huller og retoucheringer.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage