Ubekendt kunstner. Kristus på korset, 1700-tallet

Vurdering

København

6573429

Ubekendt kunstner. Kristus på korset. Olie på kobber. Usign. 1700-tallet. 66 x 51 (75 x 60) cm.
Fremstår med spredte krakeleringer.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage