Ubekendt kunstner. Kristus på korset, 1700-tallet
Ubekendt kunstner. Kristus på korset. Olie på kobber. Usign. 1700-tallet. 66 x 51 (75 x 60) cm.
Fremstår med spredte krakeleringer.