Ubekendt kunstner. Portræt af adelsmand , 17/1800 talllet. Pastel

Vurdering

DKK 3.200

Odense

6572317

Ubekendt kunstner: Portræt af adelsmand i blå jakke, usigneret. Pastel på papir, senere dubleret på lærred. Forgyldt renoveret ramme. Mål: 65x53 (79x67)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage