Ubekendt kunstner: Skovparti - olie på lærred

Vurdering

Hørsholm

6561589

Ubekendt kunstner: Skovparti - olie på lærred. Signeret samt dateret 1951. 41x52 cm (54x64 cm). Brugsspor.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage