Armring af 14kt hvidguld.

Vurdering

DKK 7.400

Aalborg

6572875

Armring af 14 kt hvidguld med teleskoplås. Indvendige mål: 18 cm. Stemplet 585 samt mester. Vægt: 8,38 gram. Fremstår med brugsspor herunder få ridser samt mindre bule.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage