GiFA. Armlænke i 'Geneve/sildebens mønster' af 14 kt guld.
GIFA. Armlænke i 'Geneve/sildebens' mønster af 14 kt guld med kasselås og dobbelt sikkerhedshasp. Stemplet: 585 samt mester. L. 19 cm. B. ca. 15 mm. Vægt: ca. 25.90 gram. Fremstår med lette brugsspor.