Harlekin mønstret armlænke af 18 kt. guld.
Armlænke i 'Harlekin' mønster af 18 kt guld med kasselås og en sikkerhedshasp. Stemplet: 750 samt mester. L. 21 cm. B. 14 mm. Vægt: ca. 27 gram. Fremstår med lette brugsspor.