Ove Fogh Pedersen. Armbånd i Genèvemønster af 8 kt. guld.
Ove Fogh Pedersen. Armbånd i Genève mønster af 8 kt. guld, monteret med integreret indstikslås og dobbelt sikkerhedshasp. Stemplet: OFP OFP. L. 18 cm. B. 1,1 cm. Vægt: ca. 19,1 g. Brugsspor.