Ove Fogh Pedersen. Armbånd i Genèvemønster af 8 kt. guld.

Vurdering

DKK 7.400

Odense

6571141

Ove Fogh Pedersen. Armbånd i Genève mønster af 8 kt. guld, monteret med integreret indstikslås og dobbelt sikkerhedshasp. Stemplet: OFP OFP. L. 18 cm. B. 1,1 cm. Vægt: ca. 19,1 g. Brugsspor.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage