Vurdering
123»   Varer pr. side   61 resultater Liste Galleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
6795 - Specialized herrecykel
Specialized herrecykel med 18 gear. Stel str. 53. Låst. Stelnummer WSBC602114455H. Brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6254119
DKK 1.200 DK, Herlev, Dynamovej 16-08-2022
14:34
DKK 650
Motum elektrisk løbehjul - T10 City.
Motum elektrisk løbehjul - T10 City. Foldbar. Fremstår som defekt med brugsspor. Tophastighed normalt på 20 km/t. Rækkevidde på op til 60 km. Lader medfølger.

Varenr: 6253765
DKK < 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 16-08-2022
15:47
Atran Velo cykeludstyr (19)
Atran Velo cykeludstyr bestående af 5 bagagebærer og 14 cykelkurve. Fremstår ubrugte. Denne vare er en del af en større konkurs, der sælges hos Lauritz.com Herlev og Roskilde.

Varenr: 6229757

DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 16-08-2022
16:53
12522 Trek herrecykel
TREK herrecykel med 8 gear. Str. 57cm. Stelnr. WTU035C2777E. Fremstår med brugsslitage herunder rust, skrammer samt låst. Defekter samt mangler forekommer. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordjyllands Politi

Varenr: 6254476
DKK < 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 16-08-2022
18:00
11922 Kildemoes damecykel
Kildemoes damecykel med 7 gear. Str. 48cm. Stelnr. WBK106127D. Fremstår med brugsslitage herunder rust, skrammer samt låst. Defekter samt mangler forekommer. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordjyllands Politi

Varenr: 6254418
18:33
6637, Everton, dame cykel
6637, Everton, dame cykel med tre gear. 49 cm. stlnr. WBK190313H. Fremstår låst med brugsspor. Slidte håndtag. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6254359
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 16-08-2022
18:46
DKK 450
12322 SCO dame elcykel
SCO dame elcykel med 7 gear. Str. 54cm. Stelnr. WBL152813F. Fremstår med brugsslitage herunder rust, skrammer samt låst. Defekter samt mangler forekommer herunder batteri, kabel mm.. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordjyllands ...

Varenr: 6254455
19:00
12222 BITS damecykel
BITS damecykel med 3 gear. Str. 46cm. Stelnr. W18616321. Fremstår med brugsslitage herunder rust, skrammer samt låst. Defekter samt mangler forekommer. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordjyllands Politi

Varenr: 6254437
19:10
11822 Kildemoes herrecykel
Kildemoes herrecykel med 7 gear. Str. 59cm. Stelnr. WBK132305K. Fremstår med brugsslitage herunder rust, skrammer samt låst. Defekter samt mangler forekommer. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordjyllands Politi

Varenr: 6254414
19:15
12422 Krigori damecykel
Krigori damecykel med 7 gear. Str. 48cm. Stelnr. TS10060637. Fremstår med brugsslitage herunder rust, skrammer samt låst. Defekter samt mangler forekommer. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordjyllands Politi

Varenr: 6254469
19:20
12122 SCO damecykel
SCO damecykel med 3 gear. Str. 53cm. Stelnr. WBL23299M. Fremstår med brugsslitage herunder rust, skrammer samt låst. Defekter samt mangler forekommer. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordjyllands Politi

Varenr: 6254429
19:25
S522 X-Zite mountainbike
X-Zite mountainbike med 21 gear. Str. 56cm. Stelnr. WTT55102K. Fremstår med brugsslitage herunder rust, skrammer samt ulåst. Defekter samt mangler forekommer. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordjyllands Politi

Varenr: 6254374
19:35
10322 Merida børnecykel
Merida børnecykel med 27 gear. Str. 46cm. Stelnr. M5GJ18854. Fremstår med brugsslitage herunder rust, skrammer samt ulåst. Defekter samt mangler forekommer. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordjyllands Politi

Varenr: 6254385
19:44
10222 PUCH damecykel
PUCH damecykel med 3 gear. Str. 55cm. Stelnr. WBL62819P. Fremstår med brugsslitage herunder rust, skrammer samt låst. Defekter samt mangler forekommer. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordjyllands Politi

Varenr: 6254368
19:55
6703, Kildemoes, herre cykel
6703, Kildemoes, herre cykel med syv gear. 56 cm. stlnr. WBK129277J. Fremstår låst med brugsspor. Defekte håndtag. Løs kurv. Rust ved hjul. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6254377
19:57
DKK 950
12022 Avenue damecykel
Avenue damecykel med 7 gear. Str. 50cm. Stelnr. WMB61519X. Fremstår med brugsslitage herunder rust, skrammer samt låst. Defekter samt mangler forekommer. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordjyllands Politi

Varenr: 6254424
20:05
DKK 500
10122 Kildemoes dame elcykel
Kildemoes dame elcykel med 7 gear. Str. 51cm. Stelnr. WBK120838R. Fremstår med brugsspor. Cyklen er ulåst. Ladekabel mangler. Kørt 1630km. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordjyllands Politi

Varenr: 6254354
DKK 2.000 DK, Aalborg, Nibevej 16-08-2022
20:10
DKK 3.200
11722 Falter damecykel
Falter damecykel med 7 gear. Str. 52cm. Stelnr. SJ15034616. Fremstår med brugsslitage herunder rust, skrammer samt låst. Defekter samt mangler forekommer. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordjyllands Politi

Varenr: 6254407
20:15
12622 Kildemoes herrecykel
Kildemoes herrecykel med 7 gear. Str. 56cm. Stelnr. WBK125517J. Fremstår med brugsslitage herunder rust, skrammer samt låst. Defekter samt mangler forekommer. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordjyllands Politi

Varenr: 6254449
20:30
10522 X-Zite mountainbike
X-Zite mountainbike med 18 gear. Str. 36cm. Stelnr. WTT08611R. Fremstår med brugsslitage herunder rust, skrammer samt ulåst. Defekter samt mangler forekommer. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordjyllands Politi

Varenr: 6254397
20:45
Mustang Augusta Electric Center 28
Mustang Augusta Electric Center 28" elcykel med 7 gear - Black. Udstillings/demomodel nedpakket i original emballage. Modelfoto. Det anbefales at notere stel nr. ned da Lauritz.com ikke gemmer disse. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Cykelkurv medfølger ikke.

Varenr: 6255182

DKK 5.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 17-08-2022
12:47
DKK 5.800
6708, Batavus, dame cykel
6708, Batavus, dame cykel med tre gear. 56 cm. stlnr. WTVA5454617M. Fremstår låst med brugsspor. Defekt sadel. Defekt bagskærm. Rust ved pedaler. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6254948
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 17-08-2022
18:19
DHS Citadinne damecykel, Albastru
DHS Citadinne damecykel med 3 Shimano Nexus gear. Stel str. 26 tommer. Farve 'Albastru' I original emballage. Usamlet. Modelfoto. Anbefaling: straks ved køb bør køber notere stelnummer til eget forsikringsbrug. Denne vare er en del af en større konkurs, der sælges hos Lauritz.com Herlev ...

Varenr: 6218957

DKK 1.200 DK, Herlev, Dynamovej 17-08-2022
19:02
DKK 950
DHS Citadinne damecykel, Roz
DHS Citadinne damecykel med 3 Shimano Nexus gear. Stel str. 20 tommer. Farve: Roz. Original emballage. Usamlet. Modelfoto. Anbefaling: straks ved køb bør køber notere stelnummer til eget forsikringsbrug. Denne vare er en del af en større konkurs, der sælges hos Lauritz.com Herlev og ...

Varenr: 6218925

19:38
DKK 900
Motum. Elektrisk løbehjul - Classic N8
Motum. Elektrisk løbehjul - Classic N8. Fremstår som defekt med brugsspor. Normalt En tophastighed på 20 km/t. Rækkevidde på op til 20 km. Foldbart. Lader medfølger.

Varenr: 6253176
DKK < 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 17-08-2022
20:29
Nuciga Sport. El foldecykel.
Nuciga Sport el-foldecykel. Kompakt og minimalistisk design. Batteri er skjult i stellet. 6". Original emballage. Modelfoto. Anbefaling: straks ved køb bør køber notere stelnummer til eget forsikringsbrug. Denne vare er en del af en større konkurs, der sælges hos Lauritz.com Herlev og ...

Varenr: 6219405

DKK 4.000 DK, Herlev, Dynamovej 18-08-2022
16:50
Centurion herrecykel, stelh. 49 cm. (267)
Centurion herrecykel, stelh. 49 cm. grålakeret stel, 7 gear og 2 håndbremser. Fremstår med smuds, alders og brugsspor, samt stedvis rust forekommer. Cyklen er ikke låst, der medfølger ikke nøgle. Denne vare er en del af auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Fyns Politi, der vil ...

Varenr: 6255491
DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 19-08-2022
12:34
MBK Damecykel, stelh. 56 (270)
MBK Damecykel, Stel. 56, hvid og lillalakeret stel, 7 gear og en håndbremse, kurv monteret foran, Fremstår med smuds, alders og brugsspor, flade dæk samt stedvis rust forekommer. Cyklen er aflåst, der medfølger ikke nøgle. Denne vare er en del af auktioner over hittegods, cykler, og koster ...

Varenr: 6255494
DKK 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 19-08-2022
12:40
SCO hybrid, herre EL-Cykel, 22 (265)
SCO Hybrid Herre EL - Cykel, sortlakeret stel, 22", 3 gear og en håndbremse. Der medfølger ikke oplader eller andet tilbehør. Fremstår med smuds, alders og brugsspor, samt stedvis rust forekommer. Cyklen er aflåst, der medfølger ikke nøgle. Cyklen er ikke testet, og Lauritz.com garanterer ...

Varenr: 6255489
DKK 1.500 DK, Odense, Kratholmvej 19-08-2022
12:44
Centurion herrecykel (272)
Centurion herrecykel, sort/hvidlakeret stel, stelh. 60 cm. 7 gear og håndbremser. Fremstår med smuds, alders og brugsspor, flade dæk, samt stedvis rust forekommer. Cyklen er aflåst, der medfølger ikke nøgle. Denne vare er en del af auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Fyns Politi, ...

Varenr: 6255496
12:47
123»