Honda CBR 900 RR Fire Blade, 1996.
Honda CBR 900 RR Fire Blade, 1996. Tidligere reg. nr. DH13490, stelnummer JH2sc33a5tm004507 Registreringsdato, 6. Juni 1996. Afmeldt. Registreringsattest medfølger. Km tæller viser 20901. Der er ikke registreret pant i motorcyklen. 2 nøgler, Owner's samt Shop manuals og servicebog medfølger. Drypper olie. Fremstår med brugsspor. Fejl om mangler. Ej testet, flad batteri, skrammer på højreside. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.