En samling på 10 små sværd/knive (10)

Vurdering

Hørsholm

6571386

En samling på 10 små sværd/knive hvoraf 2 mangler skeder. TL 37-60 cm. Brugsspor. Blankvåbentilladelse påkrævet. (10)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage