Stor udskåret elefant

Vurdering

DKK 3.200

Hørsholm

6572053

Stor udskåret elefant af træ. H 98 cm, L ca 84 cm. Løse tænder medfølger. Brugsspor. OBS OBS køber står selv for håndtering ved afhentning.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage