Samling Bang & Olufsen, bl.a. Beogram 5000 system
Samling diverse B&O, best. af Beogram 5000 system med pladespiller, CD, osv. Medfølgende Ouverture anlæg, et par BL4000 højttalere, diverse manualer og ophæng m.m. Fremstår med brugsspor, højttalere med ridser og mærker, pladespillers låg kan ikke holdes nede. Lauritz.com garanterer ikke for funktionalitet samt eventuelle fejl og mangler.