Samling div. kameraer, kikkert og foto udstyr. 5 kasser. (ca. 30)

Vurdering

DKK 1.300

Roskilde

6567511

Samling ca. 24 stk. diverse ældre og nyere kameraer, analog og digital, bla. a. Polaroid Nikon, Olympus, reflex, Canon ixus digital, flere video sony samt ældre bauer, 6 diverse kikkert. Diverse tilbehør og foto udstyr. Alt med brugsspor, ej efterset, mangler og defekter, Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. 5 kasser (ca. 30)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage