Samling div. kameraer, kikkert og foto udstyr. 5 kasser. (ca. 30)
Samling ca. 24 stk. diverse ældre og nyere kameraer, analog og digital, bla. a. Polaroid Nikon, Olympus, reflex, Canon ixus digital, flere video sony samt ældre bauer, 6 diverse kikkert. Diverse tilbehør og foto udstyr. Alt med brugsspor, ej efterset, mangler og defekter, Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. 5 kasser (ca. 30)