Samling diverse ældre kameraer, fotoudstyr. (ca.18)

Vurdering

DKK 1.900

Roskilde

6572649

Samling diverse 12 stk. ældre kameraer, 2 nyere samt 4 stk. diverse fotoudstyr billede fremviser mm. Alt med brugsspor, ej efterset, mangler og defekter kan forekomme, Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (18)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage