Samling diverse ældre kameraer, fotoudstyr. (ca.18)
Momsvare
Samling diverse 12 stk. ældre kameraer, 2 nyere samt 4 stk. diverse fotoudstyr billede fremviser mm. Alt med brugsspor, ej efterset, mangler og defekter kan forekomme, Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (18)