Samling diverse Bang & Olufsen. (14)
Samling diverse Bang & Olufsen best af Beocenter 9500, beogram 9500 (med pick-up), Beosound 3200, 3 stk. Beolink Wireless 1 ubrugte i kasse, 1 Beoport samt diverse højtalere: 2 stk. Beovox CX-100, 1 Beolab 3500, 2 stk. Ice, 2 stk. RL 60,2, 3 stk. fjernbetjeninger samt diverse monterings beslag/dele og kabler medfølger. Ej efterset. Alt med brugsspor, skade, mangler defekter og defekte membraner kan forekomme. (14)