Stor samling diverse tastaturer, Jabra høretelefoner oma.

Vurdering

DKK 1.900

Aarhus

6573331

Stor samling diverse tastaturer bla. lenovo, contour mfl., 8 stk. Jabra høretelefoner (forskellige modeller), 2 stk. Ploycom P009 Studio Video Conference System, diverse mus mm. Fremstår med alm. brugsspor, mindre fejl og mangler vil fremkomme. Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage