Stor samling diverse tastaturer, Jabra høretelefoner oma.
Stor samling diverse tastaturer bla. lenovo, contour mfl., 8 stk. Jabra høretelefoner (forskellige modeller), 2 stk. Ploycom P009 Studio Video Conference System, diverse mus mm. Fremstår med alm. brugsspor, mindre fejl og mangler vil fremkomme. Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet.