Bing og Grøndahl. 'Sommerfugl' servicedele (27)
Bing og Grøndahl. 'Sommerfugl' servicedele best. af: 2 kaffekander (1 uden låg), 1 kop og 1 underkop med guldkant, 6 kaffekopper med 17 diverse underkopper og kagetallerkner. Alt med brugsspor, ej efterset, Blandede sorteringer, mangler og defekter kan forekomme. (27)