Birgit Krogh. Keramisk relief med landskab, hav og ubåd (cd)
Birgit Krogh (f. 1937). Keramisk relief medlandskab, hav og ubåd. Sign. og dat. Birgit Krogh 86, samt navn til modtager under ubåden. 44x89 cm.