Helle Allpas: Firsidet skål af delvist glaseret stentøj.

Vurdering

DKK 3.200

Hørsholm

6569041

Helle Allpas: Firsidet skål af delvist glaseret stentøj. Stemplet sign. Allpass Denmark. H. 17. B. 22. L. 24.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage