Anne Tholstrup (1952-): Komposition. Litografi i farver, 1991.

Vurdering

DKK 1.300

Hørsholm

6570089

Anne Tholstrup (1952-): Komposition. Litografi i farver, 1991. Sign. 39/220. lysmål: 76 x 56 cm.
Dansk Banks samlinger. (cd)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage