Bjarke Regn Svendsen. 'Cutty Sark - Esberg 1993', litografi i 10 eksemplarer (10)

Vurdering

Vejle

6563102

Bjarke Regn Svendsen (f.1949). Ti eksemplarer af litografiet 'Cutty Sark - Esbjerg 1993', nummererede ud af et oplag på 100, sign. Regn 93. Bladmål: 51 x 70 cm. Uden rammer. (10)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage