Claus Carstensen (1957-): Komposition. Litografi i farver.

Vurdering

DKK 1.300

Hørsholm

6570074

Claus Carstensen (1957-): Komposition. Litografi i farver. Sign. Carstensen, 10/26. Bladmål 76 x 56 cm.
Dansk Banks samlinger. (cd)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage