Claus Carstensen (1957-): Komposition. Litografi i farver.
Momsvare
Claus Carstensen (1957-): Komposition. Litografi i farver. Sign. Carstensen, 10/26. Bladmål 76 x 56 cm.
Dansk Banks samlinger. (cd)