Egill Jacobsen (1910-1998): 'Maskefigur'. Litografi i farver., 1983.

Vurdering

Hørsholm

6571806

Egill Jacobsen (1910-1998): 'Maskefigur'. Litografi i farver., 1983. Sign. EJ 83, 76/100. Lysmål 62 x 46 cm

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage