Erik A. Frandsen: (1957-): Opstilling. Litografi i farver. 2003.
Momsvare
Erik A. Frandsen: (1957-): Opstilling. Litografi i farver. 2003. Sign. 116/150. Bladmål 55 x 38 cm.