Folmer Bendtsen (1907-1993): Parti fra Sydhavnen. Farvelitografi.
Momsvare
Folmer Bendtsen (1907-1993): Parti fra Sydhavnen. Farvelitografi. Sign. Folmer Bendtsen. 11/500. lysmål: 50 x 73 cm.
Dansk Banks samlinger. (cd)