Henry Heerup: 'Foraaret', litografi

Vurdering

DKK 1.300

Hørsholm

6572598

Henry Heerup: 'Foraaret', litografi, sign. med blyant Heerup og numm. 863/999, 35 x 44 cm. Uden ramme

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage